Customer Marketing Specialist

  • DocPlanner Group
  • Full time
  • Poland
  • 16/02/2021

Poszukujemy Customer Marketing Specialist, który wesprze międzynarodowy zespół Customer Experience. Zgodnie z naszą misją każdego dnia sprawiamy, aby proces korzystania z opieki medycznej był bardziej przyjazny, prostszy, po prostu: ludzki. Dbamy o lepsze doświadczenia pacjentów w kontakcie z lekarzami, a lekarzy oraz placówki medyczne wspieramy w ich codziennej pracy w gabinecie. Dowiedz się więcej o produktach które oferujemy tutaj, a następnie zajrzyj do tego artykułu, który przybliży Ci specyfikę pracy zespołu Customer Experience.

Przed Tobą wyjątkowa oferta pracy - stanowisko, które łączy w sobie rozwój na wielu płaszczyznach. Doskonal się z nami w działaniach marketingu klienckiego (posprzedażowego), silnie wspieranego poprzez działania content i email marketingowe. Rozwiń swoje umiejętności zarządzania projektami i zdobądź doświadczenie w pracy w środowisku produktowego zespołu technologicznego.

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • Ścisła współpraca z dwoma zespołami produktowymi na wszystkich stadiach ich projektów - bo potrafisz trafnie doradzać i przewidywać potencjalne problemy oraz wymagania naszych klientów.
  • Planowanie, egzekwowanie i usprawnianie strategii angażowania klientów w funkcjonalności produktu - bo dobrze wiesz, jak pomóc klientom zrozumieć ich potrzeby i dostrzec wartość w naszym produkcie.
  • Tworzenie procesów komunikacji z klientami w oparciu o narzędzia marketing automation i metody email i content marketingu - bo jesteś mistrzem komunikacji i wiesz jak, oraz kiedy dotrzeć do odbiorcy, aby osiągnąć zakładane cele.
  • Koordynowanie projektów komunikacyjnych, operacyjnych i technologicznych (związanych z rozwojem nowych funkcjonalności); tworzenie ich dokumentacji, organizacja i priorytetyzacja zadań - bo Twoja kreatywność nie zna granic a zmysł biznesowy wie co zrobić, aby zwiększyć efektywność działań zarówno klienta jak i naszej firmy.
  • Modyfikowanie i wdrażanie opracowanych rozwiązań przy współpracy z lokalnymi zespołami Customer Experience (Polska, Hiszpania, Włochy, Meksyk, Brazylia, Turcja) - bo przebojowość to Twoja silna strona i wiesz co zrobić, aby skutecznie realizować swoje wyzwania wspierając się dostępnymi zasobami.
  • Pozyskiwanie, przetwarzanie i analizowanie danych, wyciąganie wniosków na ich podstawie i tworzenie podsumowań - bo zawsze szukasz twardych dowodów popierających istotę zmian.

Requirements

Jeśli w Twoim CV pojawią się:

  • doświadczenie w marketingu posprzedażowym, Customer Marketingu lub Customer Experience (nawet 12-miesięczne jest dla nas OK!),
  • znajomość specyfiki e-mail marketingu i/lub content marketingu,
  • doświadczenie w budowaniu procesów marketing automation i pracy z systemami CRM,
  • lekkie pióro oraz umiejętność tworzenia efektywnych komunikatów wzmacniających konwersję,
  • ciekawe projekty przeprowadzone przez Ciebie z sukcesem od początku do końca,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. C1 (w 80% będziesz pracować w języku angielskim),
  • znajomość Excela (lub Google Spreadsheets) i swoboda w analizowaniu kampanii, konwersji, klików i funneli,
  • otwartość, zamiłowanie do pracy z ludźmi i świetne umiejętności komunikacji z nimi,

to wystarczy, abyś mógł je nam podesłać!

A jeśli jeszcze dodatkowo pochwalisz się podstawową znajomością HTML-a (zagwarantuje to więcej swobody w Twojej codziennej pracy), to nie zwlekaj, tylko klikaj w “Aplikuj”! :)

Benefits

Co zapewniamy?

  • umowę o pracę lub B2B (okres próbny 3msc, potem czas nieokreślony),
  • opcje na udziały - wówczas stajesz się realnym współwłaścicielem firmy! Więcej poczytaj o tym tutaj.
  • bezpłatne zajęcia z j. angielskiego,
  • ubezpieczenie medyczne Signal Iduna Pakiet Premium,
  • pracę zdalną w tym momencie, aczkolwiek w przyszłości planujemy powrót do biura,
  • międzynarodowy, świetny, zgrany zespół, składający się z wielu specjalistów (deweloperzy, product managerowie, specjaliści Customer Experience i wiele innych osób),
  • realny rozwój - organizujemy szkolenia wewnętrzne, a przede wszystkim realizujemy kulturę feedbacku (o której tyle piszemy) i stale ulepszamy nasze działania.

Musisz wiedzieć, że w pracy kierujemy się głównie 3 wartościami:

  • People first - Każdy ZnanyCzłowiek ma empatyczne, serdeczne podejście do klientów, ale również do pozostałych osób w zespole. Na co dzień w pracy wspieramy się, tworzymy zgrany, pozytywnie nastawiony zespół i nie wyobrażamy sobie, aby to miało się zmienić :)
  • Ownership - Liczymy, że wyzwoli się w Tobie pierwiastek samodzielności i kreatywności, bo u nas każda osoba ma własne obowiązki i cele do zrealizowania.
  • Flexibility - Klientów nie możemy (jeszcze) zaprogramować :). Nasz produkt dynamicznie się zmienia, więc jeśli szybkie tempo pracy lub duża ilość zmian Cię nie przerażają, a napędzają do działania, to wygląda na to, że nadajemy na tych samych falach!

Jeśli dotarłeś do tego miejsca, nie masz innego wyjścia, niż kliknąć Aplikuj i podesłać nam namiastkę siebie w formie CV. Do zobaczenia w procesie rekrutacyjnym!

Prosimy o dołączenie do CV zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ZnanyLekarz sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Kolejowa 5/7, 01-217 Warszawa podanych przeze mnie danych osobowych, w tym mojego wizerunku, dla potrzeb procesu rekrutacji. Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacjami o przetwarzaniu moich danych osobowych przez ZnanyLekarz sp. z o.o. w związku z procesem rekrutacji."

Jednocześnie informujemy, że zgłoszenia bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

About DocPlanner Group

Our team is carefully balanced with the best specialists in the healthcare market and experts... Bla bla bla.. Like you've never heard that before!But you're here and this means you are interested to find out what it's like to be in our team. For real. So get in touc...

Similar positions

Sr Marketing Technical Writer

  • REC
  • United States

Crypto Influencer Marketing Specialist - Europe

  • Crypto.com
  • France

KOL / Influencer Marketing Manager

  • 100% Remote

  • Korea, Democratic People's Republic of

KOL/ Influencer Marketing Manager

  • Germany